категорії: блоґ-запис

Створено блог для служби підтримки сумно

Роботу sumno.com забезпечує група людей, яким часто потрібно засіб для колективного спілкування. Я вже не раз стикався з необхідністю донести модераторам правила організації контенту. Також буває хочеться колективно обговорити можливість покращення інтерфейсу та роботи порталу.

Маю надію що цей блог допоможе вирішити поставлені задачі. Крім того на його основі ми зможемо протестувати на своїй "шкурі" можливість створення спільнот, основний функціонал яких вже майже готовий. Так, цей блог — це вже типу спільнота, подивіться на її профайл і побачите невеличкі відмінності.

Пишіть в коментарях свої думки з приводу  цієї урочистої події :)

На разі функціонально так склалось що цей блог відкритий для всіх, правда не всі можуть запостити в нього публікацію. Закритість нам поки непотрібна. З іншого боку ми покажемо людям що працюємо :)

Нагадаю, що для створення тут посту необхідно в полі "співавтори" вказати нік "support". Усіх людей що стосуються підтримки сумно я додав до модераторів цього блогу, і вони можуть підтверджувати своє співавторство. Якщо в когось з цим проблеми — пишіть сюди в коментах, я їх обов'язково прочитаю і відповім.

...але для того щоб це діло зразу не померло, я закликаю усіх кого це стосується створити перший пост тут (в цей блог). Напишіть щось світле і добре. Наприклад про якусь проблему. Чи пропозицію. Це буде свого роду перекличка і проба пера.

ЗІЖ якщо ідея з таким блогом не піде - зап'ємо її теплою водою :)

кпз служба підтримки

кпз: служба підтримки